logo

Apie studiją

JP Architektūra – tai pastatų projektavimo rangos įmonė, kurios komandoje darbuojasi patyrę profesionalai ir ambicingi jauni architektai.

Studijos lyderiai Vilija Kaušpėdienė ir Algirdas Kaušpėdas architektūrinę karjerą pradėjo prieš keturis dešimtmečius ir, sukaupę vertingą patirtį, be pertraukos tobulina savo profesinius įgūdžius ir šiandien. Būdami atestuoti projektų vadovai, jie tęsia profesinę veiklą vadovaudami ir koordinuodami projektavimo specialistų darbą: urbanistikos, architektūros ir inžinerijos srityse.

JP Architektūra, kaip projektavimo rangos įmonė, rengia pastatų Techninius ir Darbo projektus po savo vėliava pasitelkdama visus reikalingus projekto dalių subrangovus: susisiekimo, gaisro saugos specialistus, konstruktorius ir inžinierius ir kitus profesionalus. Taip užtikrinama efektyvi projektų koordinacija ir aiški atsakomybė.

JP Architektūra yra įgyvendinusi visą eilę ypatingų projektų Vilniuje: “Antakalnio terasos”, LR VSD administracinių pastatų kompleksas, Paupio septintas kvartalas, “Naujasis Skansenas”, “Aprangos” logistikos centras, “Hilton” viešbutis  ir kitus. Šiuo metu rengiame projektus Kaune, Palangoje, Birštone.

Studijos projektai buvo įgyvendinti ne tik Lietuvoje. Tarptautinė patirtis apima Daniją, Norvegiją, Vokietiją. Tai suteikia JP Architektūrai platų ir išsamų Europos nekilnojamo turto rinkos supratimą  ir galimybę kūrybiškai, inovatyviai spręsti klientų užduotis. JP Architektūra dirba su naujausia IT projektavimo įranga ir trimatėmis BIM projektavimo programomis. Studija turi didžiausią Lietuvoje, 15 metų patirtį  naudojant šiuo metu pažangiausią kompleksinio projektavimo sistemą REVIT. Tai leidžia dirbti greitai, vaizdžiai ir be klaidų. Kūrybingumo atmosfera, tarptautinės stažuotės bei pastovūs profesiniai mokymai pakėlė darbuotojų kvalifikaciją į tokį profesionalumo ir efektyvumo lygį, kai kiekvienas komandos narys yra asmeniškai suinteresuotas siekti aukštos darbo kokybės ir sutartų atlikimo terminų.


KOMANDA

 

Vilija Kaušpėdienė
Studijos vadovė, architektė, PV, PDV A847
Algirdas Kaušpėdas
Studijos kūrybos vadovas, architektas, PV A111

 

Artur Vasilevski
Architektas, PV, PDV A2259

 

Irena Miliuk
Architektė

 

Dovydas Sirvydis
Architektas

 

Gertrūda Trakaitė
Praktikantė

 

Linas Meškauskas Architektas, sertifikuotas “Pasyvaus namo” projektuotojas

 

Saulius Griguola Architektas, PV A2285

 

Yana Ivanova
Architekto asistentė

 

Lukas Narutis
Architektas, projektavimo IT sistemų specialistas

 

Natalija Iščiuk
Architektė

 

Lukas Sinica
Architekto asistentas

 

Austėja Rimeikienė 
Architektė

 

 

 

Laura Petruškė
Architektė, PV A2272

 

Klaudija Bertulytė
Architekto asistentė


ĮVAIRIAIS LAIKOTARPIAIS DIRBĘ KOMANDOS NARIAI: 

Akiko Tutlys, Martynas Marozas, Andrius Juodpusis, Laura Rakšnytė, Genė Petruškevičienė, Justas Ingelevičius, Darius Spranaitis, Indrė Janiškaitė, Gytis Jurgelevičius, Raminta Žigunienė, Donatas Remeika, Inga Laurinėnaitė, Adomas Lazdauskas, Olga Runovič, Ugnė Neverbickaitė, Monika Grimailaitė, Audronė Palšytė Dzingienė, Aurelija Valkūnaitė, Lina Šlekytė, Goda Tamašauskaitė, Emilija Kazakevičiūtė Černiauskienė, Jonas Skučas, Gabrielė Norkutė, Vytautas Vaičikonis, Monika Grimailaitė, Gintarė Auškalnienė.